VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA NTTLGROUP.EU - NTTL GROUP s.r.o. 2015
 

Společnost NTTL group s.r.o. vznikla v roce 2014 na základě mateřské společnosti CLEANEX-LLC , která patří mezi přední úklidové firmy s působností po celých Spojených státech. V USA má naše společnost dlouholeté zkušenosti s úklidem i velmi frekventovaných prostor, jako jsou letiště, výrobní haly a obchodní střediska s návštěvností až 8 000 lidí denně.

Jsme moderní, flexibilní, spolehlivá úklidová firma poskytující kompletní facility managment. Zbavíme Vás všech starostí s jakýmkoliv úklidem. Společnost NTTL group s.r.o., se sídlem v Praze, byla vytvořena speciálně pro evropský trh a je vedena managementem, který má zkušenosti v oblasti komerčního cleaningu více než 16 let. V rámci našeho úklidového servisu zajišťujeme pravidelný i nepravidelný úklid společných prostor bytových domů, úklid kanceláří, úklid komerčních prostor a úklid zdravotnických zařízení.

Naše firma garantuje profesionální a odborný přístup našich zaměstnanců. Veškeré práce provádíme výhradně v době, která vyhovuje našim zákazníkům a nenarušuje běžný pracovní provoz. Firma NTTL group s.r.o. je zaměřena především na kompletní úklidový servis komerčních prostor. Naší předností je schopnost zajištění kompexních úklidových služeb 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.
-DALŠÍ
O nás
Služby
Reference
Kontakt